Ota yhteyttä

Laitetaan kiinteistösi turvallisuusasiat kuntoon! Palvelemme sinua Lounais-Suomessa sekä valtakunnallisesti.

Näin palvelemme sinua ›

SataSafety Oy

Y-tunnus: 2126860-4

Viinikantie 1
32800 Kokemäki

Tilaukset
0509118467
tilaukset@satasafety.fi

Yhteydenotto

Hallinto

Tapio Grundström
yrittäjä

050 911 8467
tapio.grundstrom@satasafety.fi

Maiju Grundström
hallintopäällikkö / palvelukoordinaattori

045 268 1061
maiju.grundstrom@satasafety.fi

Juha Ollonqvist
operatiivinen johtaja

050 465 3343
juha.ollonqvist@satasafety.fi

Henkilöstö

Ahmed Khalil
taloushallinnon assistentti

050 330 4005
ahmed.khalil@satasafety.fi

Arto Ojansuu
tulityövartioinnin esimies

040 504 0976
arto.ojansuu@satasafety.fi

Juho Grundstrom
tulityövartioinnin esimies

040 512 4976
juho.grundstrom@satasafety.fi

Ari-Mikko Grönberg
tulityövartioinnin esimies

050 5477997
ari-mikko.gronberg@satasafety.fi

Jouni Södergård
tulityövartioinnin esimies

046 5736252
jouni.sodergard@satasafety.fi

Janne Tulla
tulityövartioinnin esimies

050 319 1987
janne.tulla@satasafety.fi

Pika­yhteydenotto

Jätä yhteystietosi, soitamme sinulle ensi tilassa!

Soita